Alarmy, Domofony, Kamery Przemysłowe Automatyka Bram Wjazdowych i Garażowych, Ogrodzenia Kolektory Słoneczne, Klimatyzatory, Mechaniczna Wentylacja Instalacje Elektryczne, Centralne Odkurzacze
Szybki kontakt

telefon kontaktowy:

662 18 75 66

660 20 00 94
e-mail:

dominel@dominel.pl

WYSZUKAJ
Produkty

Zestaw FAAC 415 LS o dł. skrzydła do 3 m

cena: 3 044,25 pln

Napęd elektromechaniczny do bram skrzydłowych do użytku przydomowego i półprzemysłowego dla skrzydła o długości do 4 m.

UNIWERSALNOŚĆ ZASTOSOWAŃ
FAAC 415 jest siłownikiem przeznaczonym zarówno do zastosowań przydomowych (modele 230V) jak i półprzemysłowych (modele 24V) – o wysokiej częstotliwości użytkowania, dochodzącej do 100%. Modele z wyłącznikami krańcowymi umożliwiają wyeliminowanie mechanicznych ograniczników ruchu bramy.

ŁATWY MONTAŻ I PEWNE DZIAŁANIE
Ze względu na swoją tubową konstrukcję i sposób mocowania siłowników do bramy (od czoła) napęd FAAC 415 jest szybki i łatwy w montażu, bez konieczności wykonywania kosztownych przeróbek adoptujących. Dobry punkt podparcia bramy gwarantuje pewne blokowanie po zamknięciu nawet w przypadku szerokich bram.

BEZPIECZEŃSTWO
Zabezpieczenie przeciwzgnieceniowe zapewnia moduł elektroniczny instalowany na płytce centrali sterującej, który bezpośrednio kontroluje siłę ciągu napędu. W przypadku awarii mechanizm odblokowujący umożliwia odblokowanie skrzydeł bramy i obsługę ręczną.

WYGODA OBSŁUGI
Dzięki centrali sterującej „hi-tech” dostępne są funkcje znacznie zwiększające komfort i wygodę użytkowania, takie jak otwarcie częściowe (jednego skrzydła), spowolniene przy końcu ruchu czy automatyczne zamykanie. Samoblokowanie siłownika po otwarciu/zamknięciu eliminuje konieczność stosowania dodatkowych zamków.

 

Zestaw zawiera:
- Dwa siłowniki FAAC 415 LS z elementami mocującymi
- Centrala sterująca 455 D
- Obudowa model E do centrali 455D
- Odbiornik radiowy RP2 LC 433 MHz, 2-kanałowy
- Pilot dwukanałowy FIX 2
- Fotokomórka SAFEBEAM o zasięgu 20 m