Alarmy, Domofony, Kamery Przemysłowe Automatyka Bram Wjazdowych i Garażowych, Ogrodzenia Kolektory Słoneczne, Klimatyzatory, Mechaniczna Wentylacja Instalacje Elektryczne, Centralne Odkurzacze
Szybki kontakt

telefon kontaktowy:

662 18 75 66

660 20 00 94
e-mail:

dominel@dominel.pl

WYSZUKAJ
Produkty

Zestaw FAAC 770 podziemny

cena: 3 939,43 pln

Podziemny napęd elektromechaniczny do bram skrzydłowych do użytku przydomowego dla skrzydła o długości do 2.5 m i maks. ciężarze 500 kg.

UNIWERSALNOŚĆ ZASTOSOWAŃ
Napęd podziemny FAAC 770 to nowy sposób otwierania i zamykania bram skrzydłowych o długości jednego skrzydła do 2,5 m. Jest on montowany w podłożu i dlatego jest zupełnie niewidoczny w czasie pracy. Polecany jest szczególnie do bram ozdobnych (np. kutych), ponieważ nie zmienia walorów estetycznych bramy.

BEZPIECZEŃSTWO
Zabezpieczenie przeciwzgnieceniowe zapewnia moduł elektroniczny instalowany w centrali sterującej 452 MPS i 455 D, który bezpośrednio kontroluje siłę pracy napędu. W przypadku awarii otwieranie ręczne jest zapewnione dzięki mechanizmowi odblokowującemu z kluczem indywidualnym. Dostęp do mechanizmu odblokowującego jest zarówno od wewnętrznej jak i zewnętrznej strony bramy.

ŻYWOTNOŚĆ
FAAC 770 to napęd elektromechaniczny, który jest projektowany razem z obudową podziemną chroniącą siłownik przed czynnikami atmosferycznymi i ułatwiającą jego montaż. Obudowa ta jest pokryta specjalną powłoką antykorozyjną i posiada otwory odprowadzające wodę do kanałów odwadniających lub kanalizacji. Sam siłownik napędu 770 jest wykonany w klasie zabezpieczeniowej IP67.

ŁATWA OBSŁUGA SERWISOWA
W sytuacji, kiedy urządzenie poddawane jest naprawie lub czynnościom konserwacyjnym, może ono być bez problemu wyjęte z podłoża bez konieczności demontażu skrzydła bramy.

Charakterystyka techniczna obudowy
- Stal z obróbką kataforezy
- Pokrywa ze stali nierdzewnej
- Podpora skrzydła bramy z mechanizmem odblokowującym na klucz

 

Zestaw zawiera:
- Dwa siłowniki 770
- Dwie obudowy podziemne do siłownika 770
- Centrala sterująca 452 MPS
- Obudowa mod. E do centrali 452
- Odbiornik radiowy RP2 LC 433 MHz, 2-kanałowy
- Pilot 4-przyciskowy T4 LC, z kodem dynamicznym zmiennym
- Fotokomórka SAFEBEAM o zasięgu 20 m
- Lampa ostrzegawcza FAACLIGHT