Alarmy, Domofony, Kamery Przemysłowe Automatyka Bram Wjazdowych i Garażowych, Ogrodzenia Kolektory Słoneczne, Klimatyzatory, Mechaniczna Wentylacja Instalacje Elektryczne, Centralne Odkurzacze
Szybki kontakt

telefon kontaktowy:

662 18 75 66

660 20 00 94
e-mail:

dominel@dominel.pl

WYSZUKAJ
Produkty

NANOMAX do stali nierdzewnej

cena: 29,99 pln

Właściwości:
Profesjonalny preparat czyszczący do powierzchni i urządzeń ze stali nierdzewnej. Czyści i odtłuszcza. Usuwa kamień, nacieki z rdzy, uciążliwy brud wszelkiego rodzaju. Posiada neutralny zapach.

Zastosowania:
Do mycia stołów, kuchenek gazowych i mikrofalowych, lodówek, okapów, zlewozmywaków, obudów urządzeń, paneli i okładzin. Wind, sali zabiegowych i komór chłodniczych. Znajduje zastosowanie w gastronomii, gospodarstwach domowych i przemyśle.

Sposób użycia:
Preparat gotowy do użycia. Rozpylić na czyszczoną powierzchnię, chwilę odczekać i wyczyścić, a następnie spłukać czystą wodą. Wytrzeć ręcznie do sucha. Stosować rękawice ochronne. Przed użyciem wstrząsnąć.

Skład:
EDTA i jego sole - mniej niż 5%, kwas ortofosforowy.

Uwagi:
Działa drażniąco na oczy i skórę. Zanieczyszczone oczy przemyć natychmiast dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza. Nosić odpowiednie rękawice ochronne i okulary lub ochronę twarzy. W przypadku awarii lub jeżeli źle się poczujesz, niezwłocznie zasięgnij porady lekarza - jeżeli to możliwe, pokaż etykietę. Przechowywać pod zamknięciem. Chronić przed dziećmi!